קופון דיל וי איי פי: CANDICLEARS 50ML –פצצה של נוזל אכזרי במיוחד.לטיפול בפטרת הציפורן.פיתוח ישראלי מקורי.באישור משרד הבריאות הישראלי. זהבה שדה ב-242 ש"ח בלבד! פרטים נוספים מטה. מחיר ל 100 מ"ל:484 ש"ח

רק:

זמן הדיל מוגבל!
העסקה בתוקף!
* ליצירת קשר עם בית העסק לפרטים/להזמנה - ניתן דרך הכפתור הירוק מעלה.
* הגעה/איסוף בתיאום מראש בלבד.

* תוקף הקופון: 30 יום מיום קבלתו.
* תשלום מול בית העסק.
פרטי העסקה
טיפות לפטרת / נוזל לפטרת ציפורניים המועשר בתרכובת ייחודית של שמנים אתריים, תמציות צמחי מרפא, מרכיבים אנטי פטרייתיים ואנטי מיקרובייאלים לטיפול ושמירה על בריאות הציפורן.
פטרת ציפרניים בידיים או ברגליים אינה גזירת גורל. CANDICLEARS טיפות לפטרת מבית היוצר של זהבה שדה הן פיתרון יעיל לבעיה. תכשיר טיפות לפטרת / נוזל לפטרת ציפורניים CANDICLEARS עשיר במרכיבים איכותיים – שמנים אתריים ותמציות צמחי מרפא עם רכיבים אנטי פטרייתיים ואנטי מיקרובייאלים פעילים המחסלים את הפטרת. אם זיהית פטרת בציפורניים, מטפטפים טיפות לפטרת / נוזל לפטרת ציפורניים CANDICLEARS על הציפורן הנגועה. כדאי להקפיד על שימוש עיקבי בתכשיר טיפות לפטרת CANDICLEARS לקבלת התוצאה של ציפורניים בריאות ויפות.
50ml.

פרטים נוספים
אפשרויות תשלום בבית העסק : מזומן, אשראי, עסקה טלפונית, העברה בנקאיתהכללים החלים על כל העסקאות

- בהורדת/קבלת קופון למוצר/ים, המוצר ישמר ללקוח רק לאחר יצירת קשר עם בית העסק, מסירת קוד הקופון ותיאום איסוף עצמי/ביצוע הזמנה טלפונית. הורדת/קבלת הקופון ללא תיאום איסוף עצמי או הזמנה טלפונית ומסירת קוד הקופון אינה מבטיחה את שמירת המוצר/ים והישארות המוצר/ים במלאי הספק, למרות הורדתו/קבלתו.
- הקופון תקף ל- 30 יום מיום הורדתו אלא אם מצויין אחרת תחת כותרת פרטי העסקה בדיל.
- בעת השימוש ו/או הגלישה באתר ו/או יצירת קשר עם בית עסק המופיע בפרסום ו/או הורדת קופון של בית עסק מהאתר, הנך מאשר/ת שקראת ושאת/ה מסכימ/ה לתקנון ולתנאי האתר.
- הדפיסו את קופון דיל VIP והגיעו איתו לבית העסק או הציגו אותו בסמרטפון בעת הגעתכם לקבלת השירות/המוצר.
- לפני רכישת מוצר עם משלוח יש ליצור קשר עם בית העסק ולברר את האזורים למשלוח.
-התמונות והסרטונים להמחשה בלבד.
-ההצעה תקפה עד סיום זמן הדיל או סיומו לבקשת הספק.
- בית העסק המפרסם באתר (ולא dealvip) הינו האחראי הבלעדי על התכנים בדיל, עדכניותם ועל איכות, בטיחות, אספקה וטיפול במוצרים ו/או בשירותים הניתנים על ידו.
- ט.ל.ח.

מאות קופונים שווים באפליקציית DEALVIP:
סגור
מספר עסקה: 13135

דילים נוספים מקטגוריה: טיפוח ויופי