קופון דיל וי איי פי: הבאנו לכם דיל של סידור בלונים מטורף! שמי אושר כהן ואני אמנית בלונים ומשמחת אנשים. יש לאהוב, בן משפחה או חבר שלכם אירוע משמח ואתם רוצים לעשות לה או לו טוב על הלב? אנחנו כאן בשבילכם! ב- בלבלון אנחנו מאמינים שלכל אחד ה- בלון שלו, בדיוק בגלל זה אנחנו מציעים לכל לקוח את החבילה המושלמת בשבילו.​ חבילת בלונים מושלמת ב- 199 ש"ח בלבד! פרטים נוספים מטה

רק:

זמן הדיל מוגבל!
העסקה בתוקף!
* הגעה/איסוף בתיאום מראש בלבד.
* תוקף הקופון: 30 יום מיום קבלתו.
פרטי העסקה


קופון דיל וי איי פי: הבאנו לכם דיל של סידור בלונים מטורף! שמי אושר כהן ואני אמנית בלונים ומשמחת אנשים. יש לאהוב, בן משפחה או חבר שלכם אירוע משמח ואתם רוצים לעשות לה או לו טוב על הלב? אנחנו כאן בשבילכם! ב- בלבלון אנחנו מאמינים שלכל אחד ה- בלון שלו, בדיוק בגלל זה אנחנו מציעים לכל לקוח את החבילה המושלמת בשבילו.​ חבילת בלונים מושלמת ב- 199 ש"ח בלבד!


החבילה כוללת:
2 בלון מיילר לב/ כוכב , 30 בלוני ריצפה , שלט : happy birthday , ספרות גיל ענקיות ,כולל סידור ועיצוב החדר עם הקפדה על הדברים הקטנים.

פרטים נוספים
אפשרויות תשלום בבית העסק : מזומן, אשראי, פייפל, צ'ק, עסקה טלפונית, העברה בנקאית

אזורי משלוח : אילת

פרטי העסק המוכר : בלבלון בלונים באילת

+ דילים נוספים של בלבלון בלונים באילת

הכללים החלים על כל העסקאות

- בהורדת/קבלת קופון למוצר/ים, המוצר ישמר ללקוח רק לאחר יצירת קשר עם בית העסק, מסירת קוד הקופון ותיאום איסוף עצמי/ביצוע הזמנה טלפונית. הורדת/קבלת הקופון ללא תיאום איסוף עצמי או הזמנה טלפונית ומסירת קוד הקופון אינה מבטיחה את שמירת המוצר/ים והישארות המוצר/ים במלאי הספק, למרות הורדתו/קבלתו.
- הקופון תקף ל- 30 יום מיום הורדתו אלא אם מצויין אחרת תחת כותרת פרטי העסקה בדיל.
- בעת השימוש ו/או הגלישה באתר ו/או יצירת קשר עם בית עסק המופיע בפרסום ו/או הורדת קופון של בית עסק מהאתר, הנך מאשר/ת שקראת ושאת/ה מסכימ/ה לתקנון ולתנאי האתר.
- הדפיסו את קופון דיל VIP והגיעו איתו לבית העסק או הציגו אותו בסמרטפון בעת הגעתכם לקבלת השירות/המוצר.
- לפני רכישת מוצר עם משלוח יש ליצור קשר עם בית העסק ולברר את האזורים למשלוח.
-התמונות והסרטונים להמחשה בלבד.
-ההצעה תקפה עד סיום זמן הדיל או סיומו לבקשת הספק.
- בית העסק המפרסם באתר (ולא dealvip) הינו האחראי הבלעדי על התכנים בדיל, עדכניותם ועל איכות, בטיחות, אספקה וטיפול במוצרים ו/או בשירותים הניתנים על ידו.
- ט.ל.ח.

מאות קופונים שווים באפליקציית DEALVIP:
סגור
מספר עסקה: 12627

דילים נוספים מקטגוריה: דילים לאירועים