קופון דיל וי איי פי: טיול של פעם בחיים בקובה המסתורית וקוסטה ריקה הפראית רק ב- 14780 ש"ח במקום 18400 ש"ח טיול מלא בתוכן אטרקציות והמון טבע

רק:

שווי העסקה

18400

% הנחה

20

חסכון

3620

זמן הדיל מוגבל!
העסקה בתוקף!
פרטי העסקה

נתחיל את הטיול שלנו בארץ המסתורית קובה של המהפכנים של פידל וצ'ה גווארה". אנחנו נותנים חבילה שהיא בעצם: הוואנה – שחיתות, פאר ועזובה.- קובה האוטנטית – מוסיקה, ריקודים, פולקלור, אומנות ובעיקר אנשים. מסלולים, ולסיום גם חוף קריבי מקסים,הטיול אומנם מאורגן אך הכל במתכונת פרטית, . את החוויות נעמיס ונטוס לקוסטה ריקה , למקום שהתושבים קוראים פורה וידה ,החיים הטהורים ,

מייד עם הנחיתה בקובה הוואנה ניסע אל ליבה של העיר, התארגנות בקאסה, ויציאה לעיר לארוחת ערב במסעדה, הכרת העיר התושבים, הרחובות, והמועדונים, והפלוקלור הכל כך מיוחד של הקובנים . מה עוד לא נאמר על העיר הוואנה , שהיא יפה חושנית , מסתורית , ויש אומרים שהיא החצר האחורית של עזה , בכל פינה ומקום שנרים את ראשינו נראה את ההשפעה הספרדית שהייתה במקום , בנייני פאר שהצבע כבר לא מה שהיה פעם , רחובות וכבישים עם צלקות רבות , אך המפתיע הן המכוניות הכל כך ססגוניות , מכוניות אלה משנות השישים ואפילו לפני , שמורות ומתוחזקות בצורה המעוררת התפעלות . הקובנים סוגדים למכוניות שלהם . ואם חשקה נפשכם לנסוע בקדילק שנת 1960 ,הרי הנהג יסיע אתכם לסיבוב הופעות בעיר תוך הסבר מפורט על מה ומי שאתם רואים . .אחרי סיור בעיר ניסע לאזור הסנטרו (Centro) של העיר. אנו לא נפסח ונגיע לקאסה דה לה מוזיקה (Casa de la Musica), מקום בו ניתן להאזין לצלילי סגנונות מוזקליים קובנים טיפוסיים, כמו סון (Son), רומבה, סלסה וטימבה. וכמובן הופעות חוית ב Calle Galiano via Concordia y אנו נשתלב עם המקומיים נשיר ונרקוד אתם עד כלות .

סיור עומק בעיר הבירה הוואנה

 1. מוזיאון המהפכה
  מוזיאון המהפכה (Museo de la Revolucion) הוא אתר חובה לכל מבקר בעיר שרוצה לדעת על המהפכה הקובנית שעיצבה את פניה של המדינה. הביקור במוזיאון יעניין גם את חובבי הארכיטקטורה – המוזיאון שוכן במבנה ניאו קלאסי מפואר מ-1920, ששימש עד 1959 כמשכנם של נשיאי קובה, ממריו גרסיה מנוקל (הנשיא השלישי של קובה) ועד לנשיא המודח בטיסטה. לאחר המהפכה הוסב המבנה למוזיאון מרתק שמספר על המהפכה והאירועים שליוו אותה. ההיסטוריה מוצגת באמצעות תמונות, דגמים, כלי נשק ופריטים אישיים כמו הנעליים של קסטרו. כמו כן מוצגת במוזיאון היאכטה שעל סיפונה הגיעו קאסטרו ותומכין ממקסיקו לקובה.
 2. ביקור במפעל לסיגרים
  הטבק הקובני ידוע באיכותו הגבוהה בכל העולם, וכך גם הסיגרים הקובניים. ביקור במפעל לסיגרים הוא חוויה שאין להחמיצה בהוואנה, גם אם אינכם מעשנים. בהוואנה פועלים כמה מפעלי סיגרים, ומומלץ במיוחד לבקר במפעל המפורסם והגדול, פטרגאס (Real Fabrica de Tabacos Partagas). זהו גם אחד ממפעלי הסיגרים הוותיקים בקובה, והוא פועל עוד מ-1845. ניתן לבקר במפעל במסגרת סיור מודרך (סיורים מתקיימים פעמיים ביום) שכולל צפייה בתהליך ייצור הסיגר על כל שלביו. מעניין במיוחד לראות את שלב גלגול הסיגרים, ולא פחות מעניין לראות מבפנים את העבודה במפעל במדינה קומוניסטית. הסיור מסתיים, כצפוי, בחנות הסיגרים של המפעל, בה ניתן לקנות סיגרים שמחירם אינם זול אך איכותם מובטחת.
 3. טיול בטיילת מאלקון
  הטיילת המפורסמת של הוואנה, מאלקון (El Malecon), נמתחת לאורך כשבעה קילומטרים ליד הים ותחומה בחומה. הביקור בהוואנה לא יהיה שלם בלי סיור אחד לפחות בטיילת היפה שמהווה את הלב הפועם של העיר. ילדים קופצים למים, דייגים, זוגות בטיול רומנטי, קבוצות של בני נוער, וגם תיירים בכרכרה רתומה לסוס – הסיור בטיילת מאלקון מציע, לצד נוף יפה לים, גם מפגש אנושי מרתק.
 4. העיר העתיקה של הוואנה | צילום: Agota Kadar / Shutterstock
 5. העיר העתיקה של הוואנה
  העיר העתיקה של הוואנה (La Habana Vieja) , שהוקמה לפני קרוב ל-500 שנה, היא מוקד המשיכה העיקרי של העיר, והיא אף הוכרזה כאתר מורשת עולמית של אונסק"ו. העיר העתיקה מתאפיינת בערב רב של סגנונות ארכיטקטוניים, לצד צבעוניות עזה ובתים בשלל צבעים. אפשר לראות בה מבנים בארוקיים וניאו קלאסיים ששופצו ושומרו ולצידם בתים מטים לנפול שהטיח מתקלף מהם, וזהו חלק מסוד קסמה של העיר. הכיכר המרכזית של הוואנה העתיקה היא פלאסה דה ארמאס (Plaza de Armas), שסביבה נמצאים כמה מהמבנים החשובים בעיר, כמו מבצר הכוח המלכותי (Castillo de la Real Fuerza), ארמון הגנרלים (Palacio de los Capitánes Generales), ששימש בעבר כמקום משכנם של נשיאי קובה והיום שוכן בו המוזיאון העירוני של הוואנה; ומוזיאון הטבע. הרחוב המרכזי של העיר העתיקה הוא רחוב אוביספו (Calle Obispo), רחוב מקסים ותוסס שהטיול בו הוא חגיגה לכל חובבי האדריכלות. בכניסה לרחוב נמצא הבר La Floridita בו נהג הסופר ארנסט המינגווי לבקר דרך קבע. ברחוב טאקון (Calle Tacon) מתקיים מדי יום שוק של אמנויות ועבודות יד, ולמרות במחירים היקרים, כדאי מאוד לבקר בו. אחרי שמסיימים לבקר בעל אתרי החובה של העיר העתיקה, נעים מאוד לצאת לשיטוט נינוח וחסר מטרה ברחובות היפים, ליהנות ממופעי המוזיקה ולספוג את האווירה המיוחדת.
 6. כיכר המהפכה
  כיכר חשובה נוספת היא כיכר המהפכה (Plaza de la Revolucion), כיכר רחבת ידיים ששוכנת בדרום שכונת ודאדו ומשמשת לעצרות והתכנסויות המוניות של המפלגה הקומוניסטית. מדרום לכיכר ניצבת אנדרטה בגובה של 142 מטר לזכרו של חוסה מארטי, מנהיג התנועה לעצמאות קובה, הכוללת גם פסל בדמותו, בגובה של 17 מטר. סביב הכיכר נמצאים כמה מבנים ומוסדות חשובים, ובהם משרדי המפלגה הקומוניסטית, משרד הפנים הקובני שעליו משורטט דיוקנו של צ'ה גווארה, הספרייה הלאומית של קובה והתיאטרון הלאומי של קובה.


את היום נסיים בביקור באחד ממעודני הלילה לשירה וריקודים

תוצאת תמונה עבור כיכר המהפכה קובה

מקומות הקסומים של הוואנה וביקור בכפר דייגים קוהימאר

 • מבצר הכוח המלכותי
  בהוואנה יש כמה מבצרים מעניינים, אך המרשים מכולם הוא מבצר הכוח המלכותי (Castillo de la Real Fuerza), מבצר מהמאה ה-16 שנחשב למבצר העתיק ביותר בהוואנה. המבצר השמור היטב מוקף בחומה עבה ובחפירים, ואל שערו מוביל גשר מתרומם. זמן קצר לאחר השלמת בנייתו התברר כי המבצר רחוק מדי מהכניסה לנמל ולא יוכל להגן על הנמל באופן יעיל, והמבצר הוסב למשכנו של מושל הוואנה, עד לסוף המאה ה-19. לאחר מכן ידע המבצר גלגולים רבים: הוא שימש כמקום המשכן של הארכיון הלאומי, של הספרייה הלאומית, ושל כמה מוזיאונים, ובהם מוזיאון לכלי נשק, מוזיאון לאמנות ומוזיאון לקרמיקה.
 • החופים
  החופים המזרחיים (Playas de Este) הם החופים הקרובים ביותר לעיר, וההגעה אליהם מהוואנה העתיקה נמשכת כעשרים דקות, או חצי שעה באוטובוס שיוצא ממלון Inglaterra כל חצי שעה. רצועת החוף שנמתחת לאורך שמונה קילומטרים אמנם לא משתווה ביופייה לחופים באזורים אחרים במדינה, אבל יש בה כל מה שצריף בחוף מוצלח: חול לבן ורך, מים תכולים, אווירה קאריבית, מסעדות חוף, ספורט מים, חיי לילה והרבה מקומיים, מה שתורם לאווירה המיוחדת.
 • בית העלמין קולון
  גם אם בתי קברות הם לא אתר הבילוי החביב עליכם, כדאי מאוד להגיע לבית הקברות של הוואנה (Cementerio de Colon), שהביקור הוא שיעור מרתק על ההיסטוריה והתרבות של העיר ותושביה. בית הקברות, שהוקם ב-1868, נראה כמו עיר מיניאטורית של אנדרטאות, מאוזוליאומים, אחוזות קבר מפוארות וקפלות מפוארות. בית הקברות שימש בעיקר לקבורתם של בני המעמדות הגבוהים, מה שניכר בראוותנות הרבה בה מעוטרות רבות מהמצבות. הקברים המפוארים יותר מרוכזים בעיקר בצפון בית העלמין ולאורך הדרכים המרכזיות, ואילו בחלקו הדרום-מזרחי יש קברים פשוטים יותר וכן קברים של מי שאינם קתולים, קורבנות מגפות, ועד 1924 גם שחורים ובני תערובת. לא מעט מפורסמים מבניה של העיר נקברו כאן, ובהם הגנרל מקסימו גומס (מראשי המאבק לעצמאות קובה), הסופר אלחו קרפנטייר, הצלם אלברטו קורדה, המוזיקאי קומפאי סגונדו ואחרים. אחד הקברים במקום מהווה אתר עלייה לרגל. זהו קברה של אמליה גוירי, שמכונה גם לה מילאגרוֹסָה ("בעלת הנס"). גוירי נפטרה בזמן לידת בתה ב-1901, והיא נקברה כשהיא אוחזת בזרועותיה את בתה התינוקת, שנולדה מתה. על פי האמונה המקומית, כשארון הקבורה כמה שנים לאחר מכן, נמצאה בו גופתה של גוירי כשהיא עדיין אוחזת בגופת בתה. מאז נחשבת אמליה למגנה על הנשים ההרות ועל התינוקות שנולדים, ולקבר מגיעים עולי רגל רבים שמניחים בו פרחים.
 • מוזיקה קובנית
  המוזיקה היא חלק בלתי נפרד מהוויית החיים בקובה ובהוואנה בפרט. המוזיקה נשמעת בכל פינה בהוואנה – באולמות, בברים במועדונים, ולא פחות מכך – גם ברחובות. במלון נסיונל הוותיק (Hotel Nacional), שגם הוא מהווה אתר חובה בהוואנה, אפשר ליהנות בימי שלישי וחמישי בערב מקונצרטים של ממשיכי דרכם של "הבואנה ויסטה סושיאל קלאב", שהביאו את בשורת המוזיקה הקובנית לעולם בסוף שנות התשעים. הקונצרטים מתקיימים באווירה מהודרת באולם Compay Segundo וכוללים גם ריקודים. מקומות נוספים שאפשר ליהנות בהם ממוזיקה קובנית טובה הם Casa de la Musica de Centro Habana, שם מנגנות להקות סלסה מדי ערב, La Tropical עם הופעות של מוזיקה חיה ו- La Zorra y el Cuervo, מועדון קטן ואינטימי עם הופעות של ג'אז קובני.
 • נסיעה במכונית עתיקה ברחבי העיר
  המכוניות האמריקאיות משנות החמישים הן מסימני ההיכר הבולטים ביותר של קובה, וקשה לא לחשוב על קובה מבלי לדמיין את המכוניות הקלאסיות האלו. נסיעה במכונית עתיקה ברחובות העיר, ובעיקר באזור המאלקון, היא חוויה ייחודית שמספקת דרך שונה לראות את העיר, למרות שבהחלט לא מדובר בתחליף לשיטוט רגלי ברחובות. אפשר להזמין נסיעה כזו במשרד הקבלה של כל מלון בעיר (לא נכלל בתשלום )

כפר דייגים קטן וציורי ובעיר אומנותי שנמצא 14 ק"מ מזרחית להוואנה ומזוהה יותר מכל עם הסופר המפורסם ארנסט המינגווי. זהו גם המקום שהשראתו הוא כתב את יצירת המופת "הזקן והים" שזיכתה אותו בפרס נובל. בכפר כולו מעוצב בדמותו של המינגווי עם פסלים שמוצבים ברחבי הכפר וחנויות שקרויות על שמו. הכפר פופולרי במיוחד בקרב אומנים שמגיעים אליו מרחבי העולם, אנו נסתובב בכפר נראה את חיי התושבים הכי קרוב שאפשר , נשב באחת המסעדות מול נוף האוקיינוס .

אחר הצהריים נשוב למלון – מנוחה לקראת לילה סוער במועדון סלסה לשירה וריקודים .

פינאר דל ריו – כפר הנופש סורואה

הדרך לתוככי הכפר עוברת באזור טבע, שהוכרז כשמורת ביוספורה על-ידי ארגון אונסק"ו בשנת 1999. בצדי הדרכים אפשר לפגוש תושבים מקומיים, המוכרים גבינות מעשה בית ורוֹלָדָה מתוקה העשויה מפרי עץ הגויאבה. המקומיים נוהגים לאכול את שניהם יחד, ושילובם של השניים הופך זאת למעדן שמחייב טעימה. באזור סורואה יורדים למעלה מ-1300 מ"מ של גשם בשנה, ולכן נקרא המקום "הקשת של קובה".

כפר הנופש סוֹרוֹאָה מתנשא לרום של 250 מטרים מעל פני הים, במרכזו של יער טרופי יפהפה. הוא נקרא על שמם של שני אחים ממוצא בַּסקי-ספרדי, לוֹרֶנְזוֹ ואַנטוֹניוֹ סורואה מוּנאגוֹרי, שקנו מטעי קפה באזור בשנת 1856 והפכו לבעלי קרקעות גדולים.

הכפר, המשמש כאזור נופש, מציע למבקרים בו כמה אתרים:

המפל "סָאלְטוֹ" ("EL SALTO") המרהיב מתחיל את זרימת מימיו המגיעים מנהר המָנָנְטִיאָלִס בגובה של כ-30 מטרים. הוא נמצא במרחק הליכה של עשר דקות מוִילָה סוֹרוֹאָה (Villa Soroa). בתחתית המפלים יש בריכות, ובהן ניתן לשחות. המפל מרשים לא לשכוח בגד ים

* גן הסחלבים – האוֹרְכִּידָארְיוֹ (Orquideario)

הגן משתרע על פני 35 דונם. צומחים בו כ-250 סוגי סחלבים מקומיים ועוד כ-500 זני סחלבים מרחבי העולם, וכן אלפי צמחים ועצים ממדינות שונות. הפארק הוקם ב-1943 על- ידי עורך דין מהאיים הקנריים בשם טוֹמָאס פָלִיפֶה קָמָאצ'וֹ, שאסף סחלבים מרחבי העולם לזכר בתו האהובה, שמתה במהלך לידה. עונת הפריחה בגן מגיעה לשיאה בין החודשים דצמבר למרס.

באזור הפארק יש מסעדה ובּר קטן. שם על המרפסת, אל מול הנוף המקסים, נעים ללגום שתייה חמה או קרה, קוקטיילים או אגוז קוקוס.

 • פינָאר דֶל רִיו

כל תייר המטייל בקובה חייב ממש ואסור לפספס את הטיול לאזור הפרובינצייה פינָאר דֶל רִיו, שנמצאת בקצה המערבי של האי ומוכרת גם בשם "הפרובינציה הירוקה". הנוף כאן בראשיתי ומרהיב וזו סביבה אקולוגית, מהיפות שניתן לראות בקובה. נבקר במערת האינדיאני (Cueva del Indio), ומערת נטיפים, וכן Mural de la Prehistoria

ויניאלס

ויניאלס (Viñales) הוא אחד המקומות היפים ביותר בקובה , אם לא היפה והועצמתי שבהם. הטבע האינסופי, שדות הטבק, פולי הקפה וקנה הסוכר המוריקים, גבעות הגיר המחודדות הצצות מתוך השטח המישורי המקיף אותן (נקראות מוגוטס, ושייכות לרכס האורגאנוס), מערות הנטיפים המכילות נהרות תת-קרקעיים, האיכרים והחוות, כל אלה ועוד הם רק חלק מכל מה שניתן למצוא כאן. עמק וויניאלס שוכן במחוז פינאר דל ריו הנמצא בחלקה המערבי של קובה. המקום נקבע כאתר מורשת עולמית ע"י אונסק"ו (עקב החקלאות המסורתית רבת ההיקף בתחומו – בעיקר גידול הטבק שהוא הענף המרכזי בו עוסקים מרבית החקלאים באזור), והינו נשמר בקפידה ככזה ע"י ממשלת קובה והתושבים באזור. באזור נמצאו בעבר שרידים של דינוזאורים ומאובנים שונים.
בעיירה ויניאלס, השוכנת בסמוך לפארק (בו ניתן לבקר משפחות איכרים מקומיות, להיות עדים לתהליך גידול הטבק וייבוש העלים, לבקר במטעי פירות וקפה, וליהנות מטבע קסום), יש רחוב אחד ראשי, והיא שקטה וידידותית לתיירים. תושביה גרים בבתי קרקע, וידועים בישיבתם הנינוחה על מרפסותיהם בנדנדות העץ הישנות, ובבהייה לעבר הרחוב תוך כדי ניהול שיחות בטלות. לא רק שויניאלס נותנת הזדמנות לעריכת טיולים נפלאים בטבע, אלא היא מאפשרת גם מנוחה ראוייה והירגעות, תודות לתחושת הפסטורליות שהיא משרה.

ארוחת בוקר ויציאה לכיוון עיר הבירה הוואנה , לגלות את הסמטאות , בתי הקפה המוזאונים , אנדרטאות , ובין לבין נראה חילוף משמרת צבאית נחלוף על פני דוכנים , מי שירצה יכול ביום זה לרכוש מתנות .

ארוחת בוקר ויציאה לשדה התעופה קוסטה ריקה מחכה לנו

מייד עם הההגעה לקוסטה הנהג והמדריך שלכם יפגשו אתכם מחוץ לטרמינל ומשם ניסע להר הגעש פואז לצפייה בלועו העצום המשתרע על פני 1.5. ק"מ. באתר גייזרים מהגדולים בעולם, הר הגעש פעיל אך בטוח לתצפית. בהמשך – שמורת לה פאס מפלי לה פאז והגנים המרהיבים שבשטחם שוכן מצפה הפרפרים הגדול בעולם, שפע יונקי דבש, תצוגת נחשים, קופים, חתולי בר וגני אורכידאות. לאורך שבילי נהר לה- פאז 5 מפלים גדולים.

קוסטה ריקה

לילה במלון אורולה אין – חדר סטנדרט
זמן נסיעה משוער משדה התעופה לפואז – שעה , מפואז לסאן חוזה – שעה וחצי

סאן חוזה – שמורת מנואל אנטוניו – סיור קופים – דומיניקל

(בוקר, ערב) לאחר ארוחת הבקר נצא לכוון מנואל אנטוניו שהינו אחד הפארקים הלאומיים המפוארים בקוסטה ריקה על חופיו הלבנים המוקפים גבעות יער ירוקות , עם ההגעה, תצאו לסיור בפארק מנואל אנטוניו הכולל: חופים יפים, מנגרובים, שרשרת איים, יער טרופי וקתדרלת פונטה אובה בעלת המבנה הייחודי. הפארק מורכב מארבעה חופים שלכל אחד מהם מאפיינים מיוחדים. הסיור עם מדריך מקצועי המסביר על המגוון הרב של הפרפרים, קופים, ראקונים ושאר בעלי זנבות, נחשים, חיות מים, אורכידאות ועוד. לאחר מכן (או לפני, תלוי בגאות ובשפל) ,שייט עם ה"אבא של הקופים" – סיור מרתק באיי דאמאס . צפייה והאכלת קופים בליווי מדריך יוצא דופן המכונה האבא של הקופים ש"מדבר" את שפת הקופים, קורא להם בשמותיהם ומאפשר לכם מפגש אינטימי ומיוחד אתם.

לילה במלון ווילאס ריו דל מאר– חדר סופרי

מפלי נאיוקה

לאחר ארוחת הבקר, הייק במפלי נאיוקה – נצא למסלול בן יותר מ- 12 ק"מ עם 3 עצירות, המתחיל במשרדי השמורה. בהמשך, ההליכה עד למפלים היורדים החל מגובה 20 מ' ועד גובה 45 מ' אל ערוץ קניון שרוחבו 8' מ' ויוצרים בריכה בגודל 1000 מ"ר ובעומק 6 מ'. שם אפשר לשחות בבריכות הטבעיות.

אח"כ, נצא לסיור בחוות בארו, 3 ק"מ של שמורת טבע מיוערת לאורך החוף דרומי של האוקייאנוס השקט ,המאכלסת סוגים רבים של בעלי חיים, ציפורים, פרפרים, חרקים וזוחלים. ניתן לראות סנאים על העצים ואת קופי הקפוצ'ין לבני הפנים, קופי עכביש, מיני אופוסום נדירים כמו אופוסום צמרי, אופוסום אפור 4 עיניים , אופוסום המים, ואופוסום מקסיקני עכברי ,ביער עצמו ניתן למצוא דובי נמלים– דוב הנמלים המשיי והצפוני, עצלנים מ- 2 הסוגים (בעלי 2 ו-3 בהונות), ארמדילו, ,בואשים למיניהם, למעלה מ- 20 סוגי עטלפים מסוגים שונים , בונה מסוגים שונים, צבאים ,פומה, יגואר, פנתרים, זאבי ערבות, לוויתנים ודולפינים , ציפורים רבות מסוגים שונים מאכלסות את השמורה . מהן ציפורי מים רבות כמו אנפות, שחפים, קורמורנים, פריגטות, טינמואים, פליקנים עופות דורסים כמו נשרים, זנים רבים של ניצים ובזים, יוני יער ותוכיים.

לילה במלון ווילאס ריו דל מאר– חדר סופריור

שייט קאטאמרן

לאחר ארוחת הבקר שייט קאטאמרן, תחילת המסע בנמל קאפוס במימיו הצלולים של הים הפתוח, לאורך חופיו הציוריים של פארק מנואל אנטוניו. דולפינים השוחים סמוך לחרטום, לוויתנים, צבי ים, קופים ושפע איים ,

ציפורים הינם חלק מהנוף. בעת השייט נגלים איים מסתוריים, צוקים וסלעים בצורות ייחודיות המהווים בית לסוגים רבים של ציפורים ועופות מים כמו פליקנים, מגלנים ועוד. השייט כולל ארוחת צהריים , וקוקטייל

לאחר מכן נצא לאזור ארנל הממוקם בחלקו הצפוני של מחוז אלחוואלה (Alajuela), קרוב לגבול עם ניקרגואה. באזור תמצאו מראות נוף מגוונים ומרהיבים. הר הגעש ארנל הוא האתר התיירותי המרכזי. הגשמים הטרופיים מרעננים את האדמה ומותירים אותה לחה וירוקה והעמקים מלאים בצמחייה טבעית, נהרות גדושי מים, מעיינות חמים, לגונות, חיות בר ופארקים לאומיים.

סוף היום במעיינות חמים פאראדיז להנאה ורגיעה

לילה במלון מונטנייה דה פוואגו א ו דומה– חדר סופריור

זמן נסיעה משוער 5.5 שעות

הר הגעש טנוריו

ארוחת בוקר ולאחריה הגעה לפארק הלאומי של הר הגעש טנוריו, להליכה בת 4 שעות לערך לאורך 7 ק"מ ביער עננים טרופי עד ל Los Teñíderos – מפגש היובלים המפורסם של Rio Celeste (הנהר התכול), בו המים יוצרים השתקפות בצבע תכלת שמיימי שנתנה לנהר את שמו. חזרה במסלול השופע פלאים אקולוגיים עד ל- OLLAS- הפתחים באדמה, שם תוכלו לטבול באמבטיות בוץ מרפא ובמעיינות חמים תוך צפייה באטרקציות של הר הגעש טנוריו. כמו כן הליכה דרך היער לחיפוש אחר פתחו של ההר הפולט גאזים בטמפרטורה גבוהה

לילה במלון לנדס אין לאב– חדר סטנדרט

ראפטינג בדרגה 2-3 בנהר הבלסה

הבקר יחל בחווית הקניונינג בשמורת יער העננים. מדובר בהליכה קלה בת 10 דקות המובילה לנקודת ההתחלה- כבל של 150 מ' המוביל לפלטפורמה הבנוייה על עץ בגובה 43 מ'. אחריה תרדו לבסיס העץ לאחר 50 מ' של

הליכה, תגיעו לגשר תלוי ממנו יתחילו עוד 4 ירידות נוספות. הראשונה בת 51 מ' מהגשר אל המפל ולאחריה עוד 3 בגבהים של 10, 14, ו- 18 מטרים. הסיור ממשיך אל אטרקציית ה- "“Super Tarzan Swing, לנהר הבלסה, לבריכות השחייה הטבעיות שלו ולמפל. לסיום- חזרה אל נקודת ההתחלה.

אח"כ נצא לראפטינג בדרגה 2-3 בנהר הבלסה, עולם טרופי פראי מתגלה בערוץ העמוק של הנהר והמפלים, חיות אקזוטיות, ציפורים טרופיות והרבה מים

אח"כ טיסה בכבל הסופרמן , 100 מטר מעל פני האדמה, 750 מטר אורך במהירות 80 קמ"ש , חווית אדרנלין מובטחת

לילה במלון לנדס אין לאב– חדר סטנדרט

קומבו קנופי מעל צמרות העצים

בבקר נצא לקומבו קנופי מעל צמרות העצים לאורך 500 אקרים מהן נשקף נוף נפלא של היער .8 כבלים, 11 פלטפורמות, 3 מסלולים , 2 גשרים תלויים וטרזן סווינג סה"כ -845 מ'. אחר כך- כבלים אתגריים – 3 כבלים תאומים לחוויה זוגית . הכבל הארוך ביותר הוא 750מ' (ניתן גם לגלוש כ"סופרמן"), מגדלי פלדה, גשרים תלויים, מהירות תנועה 80 קמ"ש, 150 מ' מעל לעמק הנסתר

אח"כ נסיעה לנמל התעופה בסאן חוזה בהתאם למועד הטיסה .

הערה: יש להגיע לדלפקי חברת התעופה כ-3 שעות לפני מועד הטיסה

מחיר הטיול 14780 ש"ח בהרשמה מוקדמת עד לתאריך 15.10,18 ולאחר מכן 16,800 שח

המחיר כולל
 • טיסות הלוך חזור לקובה וקוסטה ריקה
 • קאסות בקובה חצי פנסיון
 • מלונת בקוסטה ריקה חצי פנסיון
 • אוטובוס צמוד
 • מדריכים
 • כניסה לכל השמורות
 • ארוחות במסעדות (לא כולל שתייה ) בקובה
 • רפטינג
 • אומגות
 • סנפלינג
 • סופרמן
 • טרזן
 • שייט בקטמרן + ארוחת צהריים
 • קניונקינג
 • מעיינות מים חמים + ארוחת ערב
 • המחיר לא כולל את מה שאינו רשום
 • בכל זמן רשאי מדריך / מלווה הטיול לשנות לקצר להאריך ולבטל אטרקציות בגין שינויי מזג האוויר ובעיות אחרות .
 • לצורך ביטוח טיול זה נחשב לטיול אתגרי
 • כל מטייל חייב להוציא ויזה לקובה

מועדי הטיסות סדירות

ת"א-הוואנה 8/1/19 דרך פריז אייר פראנס:

1 AF1321 L 08JAN 2*TLVCDG DK1 0730 1140 08JAN

2 AF 820 L 08JAN 2*CDGHAV DK1 1335 1800 08JAN

הוואנה-סאן חוזה 13/1 עם קובנה:

3 CU 216 T 13JAN 7 HAVSJO DK1 0830 1000 13JAN

סאן חוזה-ת"א 20/1/19 דרך אמסטרדם עם ק.ל.מ.:

4 KL 760 N 20JAN 7*SJOAMS DK1 2205 1510 21JAN

5 KL 461 N 21JAN 1*AMSTLV DK1 2055 0220 22JAN

נחיתה בארץ 21/1/19

 • הערה : באם הנך מגיע בגפך חברת טיולים ואתגרים תדאג למצא בן / בת זוג לחדר
 • מחיר לחדר נפרד לכל התקופה 450 דולר

תקנון דמי ביטול

60 ימי עסקים ומעלה יושב כל התשלום

60 ימי עסקים ועד 45 ימי עסקים יושבו 50% מהתשלום

45 ימי עסקים ומטה לא יושב כל תשלום

תוקף למימוש הקופון: 14 יום מיום הורדתו ו/או עד גמר מלאי המקומות בטיול (הראשון מבניהם)
מומלץ ביותר ליצור קשר עם בית העסק מייד לאחר הורדת הקופון על מנת לשריין את המקום.

פרטים נוספים
אפשרויות תשלום בבית העסק : אשראי

פרטי העסק המוכר : טיולים ואתגרים
טיולים ואתגרים - טיולים איכותיים בארץ ובעולם שיקחו אותך צעד אחד קדימה.
טיולים וחוויות מיוחדות, מרגשות, ובלתי נשכחות!

+ דילים נוספים של טיולים ואתגרים

הכללים החלים על כל העסקאות

- הקופון נשלח בחינם ואוטומטית למייל/ למחשב/לנייד מייד לאחר ההורדה (בהתאם לדיל)
- הורדת קופון חינם מקנה למוריד הקופון את הזכות לקבל הנחה בבית העסק כמפורט בדיל ובקופון, ואינה מחייבת בביצוע הזמנה בפועל.

- בהורדת קופון למוצר/ים, המוצר ישמר ללקוח רק לאחר יצירת קשר עם בית העסק, מסירת קוד הקופון ותיאום איסוף עצמי/ביצוע הזמנה טלפונית. הורדת הקופון ללא תיאום איסוף עצמי או הזמנה טלפונית ומסירת קוד הקופון אינה מבטיחה את שמירת המוצר/ים והישארות המוצר/ים במלאי הספק, למרות הורדתו.
- הקופון תקף ל- 30 יום מיום הורדתו אלא אם מצויין אחרת תחת כותרת פרטי העסקה בדיל.
- בעת השימוש ו/או הגלישה באתר ו/או יצירת קשר עם בית עסק המופיע בפרסום ו/או הורדת קופון של בית עסק מהאתר, הנך מאשר/ת שקראת ושאת/ה מסכימ/ה לתקנון ולתנאי האתר.

- הדפיסו את קופון דיל VIP והגיעו איתו לבית העסק או הציגו אותו בסמרטפון בעת הגעתכם לקבלת השירות/המוצר.
- לפני רכישת מוצר עם משלוח יש ליצור קשר עם בית העסק ולברר את האזורים למשלוח.
-התמונות להמחשה בלבד.
-ההצעה תקפה עד סיום זמן הדיל או סיומו לבקשת הספק.
- בית העסק המפרסם באתר (ולא dealvip) הינו האחראי הבלעדי על התכנים בדיל, עדכניותם ועל איכות, בטיחות, אספקה וטיפול במוצרים ו/או בשירותים הניתנים על ידו.
- ט.ל.ח.

מאות קופונים שווים באפליקציית DEALVIP:מספר עסקה: 11833

דילים נוספים מקטגוריה: חופשות ונופש